כתבו עלינו

בוקר טוב טל מנהיגה...כן כך את מצטיירת אצלי...מובילה מנהיגה...משרה בטחון...כשטל בשטח כולנו לא במתח...אהבתי מאוד את ההתנהלות שלך. את נותנת תחושה שאנחנו בידיים בטוחות ואוהבות...מברכת אתכן יומיום...כבר המלצתי בחום לזוג ששוכר את הדירה שלנו. כל הברכות וכל הישועות

יחזקאלה אילה ושבת שלווה ונעימה. נשיבוקים

יחזקאלה אילה

עברתי כבר הרבה הובלות בזמני הקצר :)
אבל הובלה כזאת עדיין לא הייתה לי!
אני חייבת להמליץ בחום ענק על נעמה המובילה.
חווית מעבר מושלמת! 
נעמה המקסימה! שדואגת להכל! מא' עד ת'.
ח'ברה מקסימיםםםם שהגיעו עם מקצועיות, חיוך ומצב רוח מרומם ובאמת העניקו לי חוויה כיפית של מעבר קל ורגוע. (הם כל כך רציניים :) שלא הספקתי לתפוס את כולם בתמונה :( )
אם למישהו יש ספק.... אז אין ספק!
לפני מעבר.. לפנות לנעמה המובילה! 

כנרת קרוגמן

טל המון תודות לכולם בשנית, חבר׳ה מדהימים שירות מצויין !! 

מיכל האליוואל

מקסימים, נעימים ומצחיקים! בא לי לעבור דירה שוב ( סתם סתם סתם) ..

לינור לויתן

"נעמה שלום,

המכתב הזה הוא אמירת תודה גדולה, אבל מפורטת. אמנם דיברנו קצת בטלפון, אבל הייתי רוצה להביע גם בכתב כדי שהדברים לא יישארו רק בינינו, אם תרצי. זו, כמובן, הזמנה לפרסם את הדברים בכל צורה שתמצאי לנכון.

כולם יודעים כמה קשה לעבור דירה, ובדרך כלל מייחסים את הקושי, בטעות, לתנאים החיצוניים - הבלגן, הצורך לעבוד באריזה ובפירוק, המתח שבא עם כל זה וכו". אבל הקושי הוא עמוק הרבה יותר, הקושי נעוץ בעצם השינוי. כל שינוי הוא קשה ומכאיב - גם שינויים לטובה נושאים קושי. על אחת כמה וכמה כשמדובר בשינוי כל כך אבסולוטי כמו לעבור למקום חדש ופי כמה כשמדובר במעבר שאינו שלם, כשמישהו או משהו יקר נשארים מאחור. שינוי שכזה הוא כמו מוות קטן.

כל ההקדמה הזו, כדי להדגיש כמה סבל עלול יום כזה לשאת איתו, כשלכל מחווה או ביטוי ישנם אלפי משמעויות ומיליוני כפתורים קטנים ועצבניים מחכים לתורם להילחץ כבר.

ובאמת, בבוקרו של יום המעבר, האווירה הייתה כבדה ומתוחה מאוד. אבל אז הגיעו החבר'ה שלך, עם חיוכים בעיניים ואיזו קלילות שקשה למצוא בדרך כלל אצל בני אדם בשבע וחצי בבוקר. וזה לא רק איך שהם דיברו והדברים שהם אמרו כמו: "אין בעיה. תארזי בשקט, נחכה...", זה איך שהם היו. איך שהם היו אחד עם השני ואיך שהיו איתנו, בסבלנות ומרווחות של מי ששמחים להיות. בדיעבד אני יכולה לומר שהם פשוט באו מאהבה. והאנרגיה העדינה הזו התפשטה לכל הכיוונים. אני יכולה להעיד על עצמי שאחרי זמן לא רב התחלתי שוב להרגיש שבעצם משהוא מאוד טוב קורה פה והתחושה הזו ליוותה אותי כל היום.

הם עבדו ביעילות ובשקט והחפצים הגיעו אל יעדם ללא דופי, הם נענו לכל בקשה באדיבות ובנדיבות של מי שמבקשים לתת את השירות הטוב ביותר. אבל הרבה יותר מזה - מה שהם נשאו איתם באותו יום היה הרבה יותר מחפצים ורהיטים. בשבילי הם נשאו את טבעם האמיתי של החיים - שמחים, מרווחים וקורנים.

בבקשה מסרי את תודתי העמוקה לכל הנוגעים והנוגעות בדבר - אני בטוחה שמאחורי השלישייה המקסימה שפגשתי יש עוד א/נשים שעוזרים לכל הקסם הזה לקרות.

שבוע טוב וכל טוב,"

טל שדה

אתמול עברנו לבית חדש, מעבר קצר בתוך בנימינה. כשחיפשתי מובילים קיבלתי המלצה על ״נעמה מובילה״ אז ביקשתי הצעה. גם ממנה וגם מאחרים. למרות שההצעה שלה היתה יותר גבוהה בחרנו בה, כי אני מאמין שאיפה שאני יכול לעודד או לתמוך ביזמות נשית אני משתדל לעשות את זה. היא עשתה את הרושם הכי רציני, באה לפני לראות, התגמשה קצת במחיר והיתה נחמדה. ביום ההובלה היא הגיעה עם שלושה מובילים מדליקים, עשו הכל באהבה, תשומת לב ואכפתיות. פעם קודמת שעברנו הכל קרה כל כל מהר, באו, לקחו, מיהרו. הפעם היה נינוח. חלק הלך לבית חדש וחלק למחסן, אז היתה מורכבות בהעמסה, אבל הכל נעשה מתוך תשומת לב והקשבה. מה שפתאום שמתי לב שאגם הבת שלי (11) בילתה את כל הבוקר ליד המשאית של נעמה. מדברות, מארגנות, משחקות עם חתול שעבר בסביבה. עבורה, אשה בתפקיד מובילה נראה טבעי לחלוטין. עכשיו, בלי להתכוון בכלל יש לה מודל נשי לאשה שמובילה, סוחבת, מעמיסה ואפילו נוהגת במשאית. זה השיעור הכי טוב שיכולנו לתת לה ביום כזה של מעבר. אז יותר מכל הפרסומות הפמיניסטיות, ההצהרות והמילים. פשוט, כשאתם יכולים קנו מעסקים שמנהלות נשים (בתנאי שהם באמת טובים) ואם זה גם בעסקים ״לא מסורתיים״ אז בכלל הרווחתם שיעורים כפולים. 

רונן גפני

כל הזכויות באתר זה שייכות לנעמה מובילה - האתר עוצב ע"י SITIX/SPARKMEDIA