top of page

?למה דווקא איתנו

Updated: Oct 10, 2018

אנחנו מאמינות שמעבר בית הוא הזדמנות לשחרר כל מה שכבר לא תואם.

יש תחושת חופש עמוקה כשעושים תהליך שכזה ומעבירים לבית החדש רק מה שעדיין מרגש ותומך אותנו.

אנחנו מאמינות שמעבר בית יכול להיות חוויה מקדמת, מרווחת ונעימה - זה מרגש אותנו ליצור ביחד מרחב מאפשר נשימה ולהושיט יד מכוונת לאנשים שעושים מעבר.

אנחנו מאמינות שכדאי לנצל את ההזדמנות של המעבר, לשחרר כמה שיותר ולפנות מקום לחדש.


תהליך ההתחדשות מתחיל בהתבוננות ואומדן החפצים שהצטברו במהלך השנים.

ברוב הבתים, לאחר שפתחנו את הארונות והתחלנו לארוז נשמע לקוחות שאומרים משפטים כמו: "מי צריך כל כך הרבה צלחות/ תיקים/ נעליים..? לא ידעתי שיש לי כל כך הרבה.. כמה בן אדם צריך? איפה אשים את זה בבית החדש? גם בבית החדש אני בטח לא אשתמש בזה"

נוכל ללמד אתכם מיומנות פשוטה שמאפשרת להחליט מה נשאר ומה נמסר. ע"י מס' שאלות נעזור לכם להבין מה נכון לכם והאם הגיעה העת לשחרר בגדים שכבר לא תואמים, להעביר ספרים שכבר קראתם או למסור כלי מטבח ששוכבים בארון ללא שימוש.


הקשבה - מהרגע שאנחנו פוגשות אתכם אנחנו מקשיבות לצרכים, לניואנסים הקטנים של כל אדם ומשפחה- מהכניסה לבית, תחילת עבודה ועד להשארת הבית בצורה כמה שיותר נעימה עם מעברים פנויים, חדרי שינה נגישים ואפשרות למחייה עד שתתקיים ההובלה יום למחרת.

משיחת הטלפון הראשונה ועד לסיום אנחנו מביאות את עצמנו למפגש בדרך פשוטה, בהירה ועניינית - אם יש לנו שאלה לגבי פריט שנראה שחוק- נשאל אם לארוז, אם נפלה לנו קערה ונסדקה, ניידע ונציע לפצות.

אנחנו מאמינות שתקשורת ישירה מאפשרת ליצור אמון והיא המפתח לשיתוף פעולה מיטבי.


ענייניות - לעיתים בעת אריזה עולים התלבטויות ורצונות מנוגדים בין בני המשפחה- במצב כזה נציע את המקצועיות שלנו ונאפשר לדיון להיות ענייני ומוליך. למשל סיטואציה שקורית הרבה- מחלוקת בין בני זוג האם להעביר את החפץ הספציפי או שלמסור אותו. אנחנו נשאל כמה שאלות שיעזרו לבני הזוג להבהיר לעצמם האם החפץ עדיין מרגש אחד מהם ויש לו קושי להיפרד.

לפני יום האריזה נכין את כל מה שנדרש- נשבץ אנשי צוות, נארגן חומרי עיטוף וקרטונים. נכין הכל כדי שיום האריזה יהיה מוליך, הרמוני ושמח.


אריזה חכמה- את הארגזים אנחנו מסמנות במדבקות לפי החדרים אליהם יגיעו בבית החדש, ועל כל ארגז רושמות מה יש בו ע"מ שייקל לפרוק ולסדר את התכולה בבית החדש.

אנחנו אורזות את התכולה לפי נושאים: סירים ומחבתות, ספרים וכו'. בקבוקים נארוז בארגז גבוה, נשים נייר מפריד שהזכוכיות לא ישברו ונכתוב על הארגז בגדול - "לא להפוך, שביר!" שקיות פתוחות של קטניות/אורז ומזון יבש נעטוף בשקית ע"מ שלא יתפזרו בארגז. גרביים/ תחתונים/ פריטי משרד קטנים גם נשים בשקית - מה שמקל על ההנחה במגירה בבית החדש- פשוט פותחים את השקית ומרוקנים למגירה בארון.


אנשי הצוות שעובדים/ות איתנו הן גולת הכותרת- אנחנו ממגנטות נשים אחראיות שאוהבות בתים, מעברים ובעיקר אנשים ומעבירות להן את מה שאנחנו מאמינות בו ואת כל הניסיון שרכשנו.

אנחנו נמצאות בשטח, מדריכות את אנשי הצוות שלנו הן ברמה המקצועית ששואפת לרמת שירות גבוהה ואיכותית והן ברמה האנושית והאכפתית.


אנחנו מבינות את הפוטנציאל הגדול שטמון במעבר בית ומכוונות לממש אותו בבחינת השלת מה שכבר לא תואם והתחדשות הן בפנים והן בחוץ.

יש לנו דרך אחרת בעולם העסקי ואנחנו מתמידות לפסוע בה - אחד הדברים המשמעותיים הוא שאנחנו רואות ותופסות אותך הלקוח/ה כשותפ/ה למסע, מה שמאפשר לכולנו לנהל דיאלוג שיש בו אחריות, מקצועיות ורעות.30 views0 comments

Comments


bottom of page